Hakkımızda

Hakkımızda

Anatomi Sağlık Merkezi

Anatomi Sağlık Merkezi alanında uzman ve tecrübeli personeliyle fizyoterapi, rehabilitasyon, manuel terapi, beslenme ve diyet danışmanlığı, reformer pilates, klinik pilates,  kişiye özel birebir egzersiz hizmetleri sunan bir sağlıklı yaşam merkezidir.

Anatomi Sağlık Merkezinde fizyoterapistlerimiz ve diyetisyenimizce, kişinin ihtiyacına yönelik olarak özel hazırlanmış egzersiz ve beslenme programları ile yaşam kalitesini en üst seviyede tutmayı, fiziksel sağlığı arttırmayı ve daha fit bir bedene sahip olabilmeyi hedefleyen multidisipliner bir yaklaşımla hizmet vermekteyiz.

Kas iskelet sistemi rahatsızlığı bulunan bireylerde rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı olmak, sağlıklı bireylerde ise iyilik halini kalıcı kılmak için yaptığımız dokunuşların yanı sıra beslenme ve diyet konusunda desteğe ihtiyacı olan bireylere uygun beslenme programları hazırlamaktayız.

Neden Anatomi Sağlık Merkezi?

Hizmetler

Ortopedik problemlerinizi ve ağrınızı ortadan kaldırdıktan sonra size doğru duruş, ağrısız yaşam ve sağlıklı beslenme için yol göstermeyi hedeflemekteyiz.

Ortopedik rehabilitasyon, manuel terapi ve fonksiyonel tıp ve sporcu beslenmesi alanlarında verdiğimiz hizmetlerimizde,  amacımız kişiselleştirilmiş kaliteli bakım ile optimal sağlığa ulaşmanıza yardımcı olmaktır.

Anatomi Sağlık Merkezi

Misyonumuz Vizyonumuz

Misyonumuz

Evrensel ve kültürel değerler ışığında, insan haklarına saygılı, yaşam boyu öğrenme, öğretme ve iletişim becerilerine sahip, mesleki ve bilimsel alanda fizyoterapi rehabilitasyon hizmetini ve teknolojiyi izleyerek uygulamalar yapmaktır.

Vizyonumuz

Toplum sağlığı ve refahının geliştirilmesinde fizyoterapi ve rehabilitasyon alanını daha etkin hale getirmektir. Yaptığı özgün bilimsel çalışmalarla manuel terapi alanının gelişimine katkıda bulunmaktır.

Anatomi Sağlık Merkezi

Kalite Politikamız

  • Danışanlarımıza faaliyetlerimizle ilgili beklentilerini ve çalışma sistemimizdeki kuralları bu beklentiler doğrultusunda tespit etmek.
  • Danışanlarımıza yükümlülüklerimize uygun hizmet vermek.
  • Kalite konularında başlattığımız uygulamaları ve bilgileri çalışanlarımıza, alt yüklenicilerimizin çalışanlarına, kontrol teşkilatı görevlilerine ve danışanlarımıza ulaştırmak.
  • Kalite konularındaki gelişmeleri takip etmek ve yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek. Böylelikle daha dinamik ve verimli bir yapıya kavuşmak.
  • Faaliyetlerimizi yasalara ve ilgili mevzuat şartlarına uygun olarak yürütmek.
  • Taahhütlerimizi gerçekleştirirken en az miktarda enerji ve doğal kaynak tüketimini sağlamak.
  • Taahhüdümüzü gerçekleştirilmesinde karşılaşılabilecek tehlikeleri belirlemek ve gerekli önlemleri almak, acil durumlara hazırlıklı olmak, gerekirse iş yapım tekniğini değiştirmek,